Cafe Şemsiyesi, kafelerin yaz aylarında  vazgeçilmez ürünleri arasında  yer almaktadır. Gerek ürünlerin sıcaktan korunması veya kötü hava şartlarından etkilenmemesi adına  kullanıldığı gibi, gerekse müşterilerin hava şartlarından etkilenmeden konforlu bir deneyim yaşaması için kullanılmaktadır.

 

Kafe Şemsiyesi Modelleri

Cafe şemsiyesi, çok amaçlı kullanılabilmektedir. Temel amacı güneş yağmur, kar gibi hava şartlarından koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda baskılı cafe şemsiyesi modelleri sayesinde, firmanızın reklamını rahatlıkla yapabilir ve çevredeki insanların dikkatini çekebilirsiniz. Şemsiyeler görünümleri ve renkleri itibariyle kullanıldıkları ortamlara şıklık katar. Ebatlarına göre farklı özellikler sunan kafe şemsiyeleri,  günümüz kafelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Boyutlarına bağlı olarak, tekli masalar veya birden fazla masa için tam koruma sağlayabilirsiniz.

Cafe Şemsiyesi Özellikleri

Cafe şemsiyesi, 8 kollu olmakla birlikte gövdesi alüminyum ile dayanıklı hale getirilmiştir. Rüzgara dirençli yapıları sayesinde deforme olmadan uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda kullanılan branda kumaşı sayesinde güneşe karşı renk solmazlık dayanıklılığı uzun yıllar devam etmektedir. Kafe şemsiyesi gövdesine bağlı mermer portatif bir ayak bulunmaktadır. Tekerlekli ayakları sayesinde istenilen yerlere  sürükleyerek kolaylıkla taşınması sağlanmaktadır. Sanformu kumaşı sayesinde, şemsiyenin altında güneş ışınlarından tam koruma sayesinde rahatlıkla dinlenebilirsiniz. Kafe şemsiyeleri, renk bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir, hemen hemen her renk kafe şemsiyesi üretimi gerçekleştirilmektedir.

Cafe Şemsiyesi Fiyatları

Cafe şemsiyesi fiyatları, ürünün ebatlarına  göre değişmektedir. Aynı zamanda  kullanılacak branda kumaşı, baskılı olup olmayacağı, ürün adetleri de kafe şemsiyesi fiyatları konusunda  belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. İletişim adreslerimizden hemen bizlere  ulaşabilir ve hayallerinizdeki kafe şemsiyesi için fiyat talebinde  bulunabilirsiniz.

Kafe Şemsiyesi Örnekleri