Şemsiye,  kafelerin yaz aylarında  vazgeçilmez araçları arasında  bulunmaktadır. Ürünlerin sıcaktan korunması veya kötü hava şartlarından etkilenmemesi adına  kullanıldığı gibi, genellikle müşterilerin hava şartlarından etkilenmeden konforlu bir deneyim yaşaması amacıyla kullanılmaktadır.

Şemsiyesi Modelleri

şemsiye modelleri, çok amaçlı kullanılabilmektedir. Temel amacı güneş yağmur, kar gibi hava şartlarından koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda baskılı şemsiye modelleri sayesinde, firmanızın reklamını rahatlıkla yapabilir ve çevredeki insanların dikkatini çekebilirsiniz. Şemsiyeler görünümleri ve renkleri itibariyle kullanıldıkları ortamlara şıklık katar. Ebatlarına göre farklı özellikler sunan şemsiyeler,  günümüz kafelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Boyutlarına bağlı olarak, tekli masalar veya birden fazla masa için tam koruma sağlayabilirsiniz.

Şemsiye Özellikleri

şemsiye, 8 kollu olmakla birlikte gövdesi alüminyum ile dayanıklı hale getirilmiştir. Rüzgara dirençli yapıları sayesinde deforme olmadan uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda kullanılan branda kumaşı sayesinde güneşe karşı renk solmazlık dayanıklılığı uzun yıllar devam etmektedir. şemsiye gövdesine bağlı mermer portatif bir ayak bulunmaktadır. Tekerlekli ayakları sayesinde istenilen yerlere  sürükleyerek kolaylıkla taşınması sağlanmaktadır. Sanformu kumaşı sayesinde, şemsiyenin altında güneş ışınlarından tam koruma sayesinde rahatlıkla dinlenebilirsiniz. şemsiyeler, renk bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir, hemen hemen her renk  şemsiye üretimi gerçekleştirilmektedir.

Şemsiye Fiyatları

şemsiye fiyatları, ürünün ebatlarına  göre değişmektedir. Aynı zamanda  kullanılacak branda kumaşı, baskılı olup olmayacağı, ürün adetleri de şemsiye fiyatları konusunda  belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. İletişim adreslerimizden hemen bizlere  ulaşabilir ve hayallerinizdeki şemsiyeler için fiyat talebinde  bulunabilirsiniz.

Şemsiye Örnekleri