Branda nedir?

Kaliteli sağlam hesaplı kumaşa denir .
branda, daha çok kış hava şartlarında korunmak için polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere halk arasında verilen bir isimdir.

Branda su geçirmez kumaş güneş ve ışığına karşı her mevsim koruyucu özeliklği olan bir üründür .
branda Havuzda, bahçede, kafelerde, arabalarda ve hayatın her alanında oldukça kullanışlı olup geniş ürün çeşidiyle müşterilerine tercih genişliği sunmaktadır.

Real branda olarak Araba brandasından yat ve tekne brandasına, kafelerde bahçelerde kullanılan şeffaf brandadan, tır-kamyon brandasına kadar değişik alanlarda kullanılan çeşitleri ile müşterilerine hizmet etmektedir.
Kullanımının artması sonucu kamelya branda hizmeti de sunan firma kaliteli ürünleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.
Branda kolan ve kapsul yanı kuş gözü dediğmiz malzemeyle desteklenerek rahatlıkla her alanda kullanıla bilir
Brandalar üzerine folyo yapıştırılabilen mürekkeple baskı tekniği olan dijital baskı yapılarak değişik yazı ve şekiller elde edilebilen plastik malzemelerdir.

Branda nasıl yapılır ? 

Real branda onu en iyi şekilde yüce Türk milletinin hizmet anlayışına devam etmektedir.
Branda modellerini muşamba türünde, su geçirmez, kalın bez olarak anlatabiliriz ve çeşitli kullanım alanlarına göre değişkenlik göstererek yapımı da değişkenlik gösterir.
Müşterilerinin istekleri doğrultusunda alanında uzman kadrosuyla yapımları bizzat  real branda tarafından yapılmaktadır.