Klasik tente, ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında  yer almaktadır. Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile birlikte, paslanmaz veya alüminyum aksamlara  sahiptir. Standart klasik tente  modellerinde  motor bulunmamakla birlikte, isteğe bağlı olarak motor aksamı da  takılmaktadır. Üründe  kullanmış olduğumuz akrelik kumaşlar garantili olmakla birlikte, yurt dışından  ithal edilmektedir.

İsteğinize bağlı olarak, motor, rüzgar sensörü, eğim ayar mekanizması eklene bilmektedir. Rüzgar sensörü, tentenizin rüzgardan korunma kontrolünü otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Spot ışık, tentenizin mekanınızla hoş bir uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Eğim ayar mekanizması, gölgelenmesini, istediğiniz alana doğuru eğim vermenizi sağlar.

Klasik Tente Modelleri 

Klasik tente modellerinin renk seçenekleri isteğinize bağlı olarak üretilmektedir. Her renk ve her modelde  tasarlanabilen klasik tente, mekanlarınıza katacağı şıklık ile, kalitenizi bir adım öne  taşıyacaktır.

Klasik  Tente Fiyatları

Klasik tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda  klasik tente’de  kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından  ithal olması nedeniyle döviz kuruna  bağlı olarak  bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Klasik tente fiyatları hakkında daha  detaylı bilgi sahibi olmak için, aşağıda  bulunan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Real branda  iletişim bilgileri; 
Cep no:   0507 468 55 44
Tel    no:    0212 514 95 12