Balkonlar için Tasarlanan 1001 çeşit Tente Modellerimiz Netlikle Su geçirmez tente kumaşı ve ışık almaz özelliğini taşır bu sayede sizlerde istenilen renk ve modellerimizi iletişim menüsünden ögrenebilirsiniz.

Balkon tente, genelde isminden da anlaşılacağı üzere balkonlar için ideal bir yapılmış şık tente modelleridir. Hanelerimizin balkonlarına ayrı bir hava katan bu tente  modeli, bu arada  güneşli havalarda veya kötü hava koşullarında  balkonlarımızı kullanabilmemiz için olanak sağlamaktadır. Balkon Tente,Her renk modelleri ve desende imal edilebilir ve bu seçim tamamıyla müşterinin tercihine bırakılmaktadır.

Balkon Tentesi Ücretleri

Balkon tentesi ücretleri, kullanılacak kumaştan tutun, ebatlarına veya hangi modelde  seçenek ettiğinize göre ücret belirlemesi yapılmaktadır. buraya balkon tentesi ücretleri ile ilgili net bir meblağ yazmamız yanıltıcı olabilir bunun yerine aşağıdaki telefon numaralarımızdan  bizlere  erişerek, hayalinizdeki tente  modelini ve balkonunuzun ebatlarını belirterek, aktüel balkon tentesi ücretleri ile ilgili  bilgi sahibi olabilirsiniz.