Desenli masa örtülerimiz leke tutmaz özellikli polyester kumaş’tan üretilmektedir. Dertsiz masa örtüleri her yıkamada canlı görüntüsünü korumaktadır. %100 Polyester kumaştan üretilen leke tutmaz masa örtülerini sizde müşterilerinize gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz.

Masa örtüleri birçok renk ve desende yemek masalarınızı daha şık hale getirmek için üretilmektedir. Sofranız için bordürlü masa örtüleri baskılı kumaşlara özel dikiş makinalarında bordür dikilerek üretilmektedir. Dikdörtgen ve kare olmak üzere iki boyut seçeneği ile satışa sunulmuştur.
Oteller, misafirhaneler, konukevleri, restoranlar ve lokaller için sipariş üzerine arzu edilen boyutlarda bordürlü masa örtüsü üretimi ve teslimatı yapılmaktadır.
Bordürlü masa örtüsü çeşitlerimize sürekli yenileri eklenmektedir.

Desenli masa örtüleri örnekleri;

Desensiz su geçirmez masa örtüsü ile sofralar artık hem şık hem de daha pratik! Krem rengin etrafa yaydığı dinginliği ve asaleti sayesinde sofralarınızı daha göz alıcı şekilde kurabilirsiniz. Her renk ile kolayca harmanlayabileceğiniz krem rengindeki bu masa örtüsü pratikliği ile de başınızı döndürecek. Bahçenizde, balkonunuzda, mutfağınızda ya da salonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz su geçirmez Jackline masa örtüsünü çok seveceksiniz

Desensiz sade masa östrüsü örnekleri;