Sahne perdeleri günümüzde eğitim ve kültür merkezlerindeki tiyatro ve beyaz perde salonlarında kullanılmakta olup, son zamanlarda okulların konferans salonlarında kültürel etkinlikler için ayrılmış alanlarda çoğunlukla kullanılmaya adım atmıştır. Sahne perdeleri otomatik uzaktan kumanda sistemi ile de müdahale edilebilir.İhtiyacınıza uygun olan sahne perdeleri, uzman ekibimizce bulgu ve tespit edilir. Adresinizde değerlendirme yapılır ve fiyatlandırma yapılabilir. İşinizin daha hızlı yürütülebilmesi için,  istenilen sahne perdeleri  ile ilgili tüm detaylar eğitimli çalışanlarımız tarafından sizlere sunulur.

Doğru ürün seçiminde sizleri doğru yönlendirmek için personelimiz teknik açıdan bilinçli olup bütün  detaylarla ilgili soracağınız sorulara hazırdır. Sipariş ve danışma için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız.

Sahne perdesi, mekânla sağladığı estetik bütünlüğün yanında işlevselliği ile de etkilidir. Genellikle %100 büzgülü sahne perdesi kumaşı akustik özellikleri sebebiyle kadife tercih edilmektedir. Sahne perdesi kumaşı Din 4102 B1 alev almazlık normuna uygun olmalıdır.
Birden fazla renk seçeneğine sahip olan sahne perdeleri, birbirinden farklı kumaş çeşitleri ile de pek çok kombinasyonu bir arada sunmaktadır.

Sahne Perdesi Uygulama Alanları:

Okullara, Otellere, Tiyatro ve Sinemalara, konuşma Salonları, Show Merkezleri, Oditoryum, televizyon Stüdyoları, Kamu Belediye konferans Salonları, Düğün Salonları, Fuar Merkezleri, Bar, Pavyon, Gece Klübü, Brifing Salonları, Ordu Evleri, Subay Gazinoları, kongre Merkezleri, Opera ve Bale Salonları, Sanat Galerileri…

 
 
 
Sahne perdesi örnekleri;
 
 
 
 
Sahne Perdeleri, Motorlu ve Mekanik Sahne Perdesi Üretimi, Sahne Perdesi Mekaniği, Sahne Perdesi Kumaşı, Sahne Perdesi Motoru.
 
Tel No: 0212 514 95 12
Cep No: 0507 468 55 44