REAL BRANDA

REAL BRANDA olarak Yüce Türk Milletinin yükselen değeri olmak için hızlı güvenilir çözümlerimizle Hedefimiz tartışmasız liderliktir.
mafsallı tente, körüklü şemsiye, yat brandası, şeffaf bahçe kapama, tente, minder çalışmalarımızı 16 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ve işyerlerinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz.
Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor ve zamanında Teslim ediyoruz.
çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz.
İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor,
7/24 servisimiz ile montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.
Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.


Bizi Arayın!
istanbul şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki mafsallı tente, körüklü şemsiye, yat brandası, şeffaf bahçe kapama, tente, minder tamiri ve tüm bunların onarım / bakım işleri için bize  05074685544 / 0212 514 95 12  numaralı telefondan ve web sitemiz  www.realbranda.com  adresinden ulaşabilirsiniz.